Lojistik Hizmetleri

Uluslararası Taşımalar

Çözüm ortaklarımız ile ister karayolu ister havayolu ya da denizyolu olsun, tüm teslimatlarınızı dünyanın her noktasına hız ve hasarsızlık ilkelerimizle ulaştırıyoruz. Dünyanın her noktasına kapıdan kapıya anahtar teslim projeler yürütüyor, lojistik süreçlerinize verimlilik katıyoruz.

Yurtiçi Taşımalar

Türkiye’nin dört bir yanında yer alan geniş hizmet ağımızla, sektör ve ürün ayrımı olmaksızın tüm müşterilerimize yurt içi taşımacılıkta kaliteli ve güvenilir çözümler sunuyoruz. Antrepo ve limanlardan dilediğiniz adrese öz mal ve tedarik araçlarımız ile teminatlı ve teminatsız taşıma hizmetleri sağlıyoruz. Teknolojik altyapımız, üstün hizmet standartlarımız, yerine ulaştırmak üzere yola çıktığımız her ürüne gösterdiğimiz titiz yaklaşımımız ile yurt içi taşımacılıkta her sektörden marka ve şirketin çözüm adresi oluyoruz.

 – Teminatlı taşıma hizmetleri

– Parsiyel komple, kargo taşıma hizmetleri

Depolama Hizmetleri

Güçlü iş  ortaklarımız ve deneyimli personelimiz, operasyonel esnekliğimiz ve yüksek hizmet kalitemizle depolama çözümlerinde müşterilerimize ilk günden bu yana güven sunuyoruz. Tüm müşterilerimize, depolama avantajları ve maliyet azaltan rekabetçi fiyatlar sağlıyoruz.